Mandalování s Evou

Mandalování s Evou je úžasný a neopakovatelný workshop Ing. Evy Mašínové, autorky nádherného projektu Yoga Feel Energy. Eva je původním povoláním textilní inženýrka a ve svém projektu objevila neuvěřitelné místo na jógovém trhu, kterým je výroba autorských jógových podložek, které jsou navíc ekologické, bez chemických složek a – překrásné. Eva je fascinovaná mandalami a jógou vůbec, a proto s námi na Dni pro férový život udělá jedinečný autorské povídání a workshop o mandalách a představí své jedinečné jógové podložky.

Její povídání a následný krátký workshop vychází z dlouholeté terapeutické práce, v níž se svými klienty vytváří individuální mandaly.

***
Mandala je slovo ze starobylého indického jazyka sanskrt,
jehož význam v češtině je Posvátný kruh.

 

Může se stát, že se cítíme, jako bychom se pohybovali v kruhu a hledáme cestu, jak z něj vystoupit, hledáme cestu své změny, proměny. Pomocí tvarů a barev vycházejících z naší současné situace a záměrem pozornosti na ni
můžeme najít hledaný ukazatel, vnímat jiný úhel pohledu, získat nadhled nad prožívaným obdobím. Pro tyto záměry je nesmírně důležité, aby se člověk na tvorbě osobní mandaly sám tvořivě podílel.

Kdo přijde, může hledat a nalézat, inspirovat se.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.