Bára Gabzdylová: Klasická jóga

Bára o sobě:

“Díky své vrozené zvědavosti a svému nadšení pro život jsem před několika lety opustila zajištěnou, dobře placenou kariéru v České republice a šla jsem do světa dozvědět se, o čem ten život je, a hlavně poznat sebe samu. Díky tomuto rozhodnutí jsem se ocitla na mnoha zajímavých místech a v zajímavých životních situacích. Studovala jsem na univerzitě na Novém Zélandu, v Himálaji jsem učila malé buddhistické mnichy matematice a angličtině, stala jsem se námořníkem a křižovala na jachtě Tichý oceán, zakládala jsem chráněné mořské oblasti na Šalamounových ostrovech a Papui Nové Guinei, plavila se podél indonéských ostrovů a pobřeží Thajska a učila hloubkovému potápění, zatímco jsem objevovala neskutečné krásy podmořského světa. Velryby, žraloci a manty byli mou obrovskou motivací pro práci v Mosambiku.

A jednoho dne jsem se konečně ocitla v ašrámu v Indii, kde jsem potkala svého učitele a jógového mistra Dr. Omananda. Pod jeho vedením jsem dokončila 500hodinový kurz učitele jógy a jógové terapie a konečně jsem začala postupně chápat více o józe, jógové filozofii a jógovém životním stylu.

Jsem vděčná za příležitosti učit jógu na spoustě krásných míst na světě jako například v Anglii u Stonehenge, v Indii při přípravě stovky studentů na společné cvičení jógy pro první mezinárodní den jógy, v ekvádorských horách…

Ráda se s každým z vás osobně setkám a těším se na společnou hodinu jógy.”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..