Ohlasy

“Akce Den pro férový život byla opravdu skvělá. Sortiment prodejců byl velmi pestrý a nakoupila jsem spoustu dárečků, dobrot a kvalitních výrobků. Celý den vládla příjemná atmosféra. Letos jsem se poprvé zúčastnila jako prodejce a velmi jsem si užila zajímavé přednášky i workshopy na podiu, tombolu s úžasnými cenami a poznala zajímavé osobnosti. Děkuji organizátorům za hladký průběh akce a již se těším na další ročník. :-)
Lucie Černochová

“Děkujeme Vám za příležitost zúčastnit se Vaší akce DFŽ, pro nás to byla první akce toho speciálního zaměření (jóga , zdravý životní styl apod.). Byli jsme velice mile překvapeni příjemnou atmosférou, milými lidmi a skvělou organizací. Pro nás vystavovatele – prodejce – byly příjemným bonusem luxusní a zajímavé  přednášky Vašich hostů, kde jsme se dozvěděli spoustu přínosných informací. Ještě jednou děkujeme Vám a celému Vašemu týmu za pozvání a organizaci. Zároveň se budeme těšit na další ročník DFŽ. S pozdravem”

Anna Oslizloková, U čtyř berušek


“Den pro férový život je užasná akce. Cítili jsme se tam velmi dobře a po dnech plných shonu a usilovné práce nás tato akce naplnila klidem a energii. Mooc děkujeme všem pořadatelům.”

David Tekenöš, vystavovatel (Ostrava)


“Mně osobně se líbilo, zdálo se mi, že bylo více vystavovatelů, kteří měli zajímavé zboží. Také jsem si nakoupila. Již teď se těším na další ročník. Určitě všem doporučuji se přijít podívat, zacvičit, nakoupit anebo jen tak pobýt. Jen škoda, že jsem si nemohla zacvičit a poslechnout nějakou přednášku, ale nemůžu chtít všechno:-) . Potěšilo mně, že lidem chutnalo.”

Helena Hrabcová, spoluautorka cateringu, Orlová


“Letos jsem navštívil DFŽ poprvé. Bohulibá akce, která by si zasloužila naklonování i do dalších míst naší země. Zajímavý mix vystavovatelů, jógových lekcí i přednášek vytvořil velmi příjemnou atmosféru. Harmonický duch se z pořadatelů a vystupujících přenášel na spokojené návštěvníky. V dnešní pragmatické době vítaný návrat ke kořenům. Pořádajícímu týmu za mě jednička s hvězdičkou!”

Petr Zelík, majitel firmy Oxalis, přednášející (Slušovice)


“Tato akce – Den pro férový život (DFŽ) – je jedna z největších událostí v Rychvaldu. Je třeba za ni pochválit její organizátory – Ladislava Sitka, Danielu Pilařovou a Lenku Chlebounovou, kteří v ní nabízejí každým rokem stále více zajímavostí. Vystavovateli jsou nejen místní obyvatelé a lidé z okolí, ale i hosté z dalších měst a obcí. Obyvatelé Rychvaldu tak mají možnost na jednom místě vidět, co se v jejich sousedství nebo přímo v městě vyrábí. Myslím si, že oprávněně řadím Den pro férový život mezi
nejzdařilejší akce, které znám. Nabízí kromě produktů ještě řadu doprovodných akcí, ať to už jsou zajímavé besedy, autorské čtení, cvičení, poradny a další. Letos byla nabídka byla ještě rozšířena mimo kulturní dům – v prostorách domu dětí a mládeže se pořádalo i cvičení pro děti. K osvěžení a zahnání hladu a žízně sloužilo občerstvení od mítních a bylo velice chutné. Velkou odezvu měla ochutnávka čajů zlínské firmy Oxalis, která byla i sponzorem. Město Rychvald může být právem hrdé na své aktivity a lidi, co je uskutečňují a kteří jim věnují hodně svého času.”

Jarmila Trávníčková, Kouzelné záplaty, vystavovatelka (Zlín)


“…Naopak já složím Tobě za sobotní akci. Moc se mně tam líbilo, byla tam krásná energie.”

Jana Bobčíková, účastnice, Zlín (2018)