Pro vystavovatele

IMG_7194Pro vystavovatele je stránka, na které zájemci o vystavování a prodej na Dni pro férový život najdou všechny informace, které potřebují. Stejně jako v předchozích ročnících máme velký zájem o to, aby u nás vystavovali výrobci, prodejci a poskytovatelé služeb, kteří splňují aspoň jedno z následujících kritérií:

  • fair-trade a bio produkce
  • lokální produkce
  • sezonní produkty
  • ekologie
  • služby v oblasti zdravého životního stylu (cvičitelé, maséři, terapeuti atd.)
  • charitativní služby

Přihlášky:

Pokud máte zájem u nás zdarma vystavovat, vyplňte prosím přihlášku, na kterou se prokliknete vlevo v hlavním menu stránky. Ozveme se vám!

Omezení:

Na festival nebudou vpuštěni dealeři žádných mezinárodně distribuovaných výrobků, pokud nesplňují bio nebo fair-trade certifikaci! Vyloučeni jsou také distributoři produktů takzvaného pyramidového systému, i kdyby se jednalo o výrobky pro zdravý životní styl!

Přihlášky prosím posílejte na e-mailovou adresu lenka.chlebounova@gmail.com, kde se dozvíte také všechny podrobnosti k účasti na DFŽ.

Rychvaldští vystavovatelé:

Přihlášky od rychvaldských vystavovatelů přijímáme do 25. července 2016: pokud máte o účast jako vystavovatelé zájem, velmi prosíme o co nejrychlejší přihlášku, neboť počet vystavovatelských míst (stolů) je omezen a v případě, že kapacitu nevyužijí rychvaldští živnostníci, budou místa nabídnuta přespolním.

Moc se na vás těšíme a věříme, že nám pomůžete vybudovat nadregionální povědomí nejen o tomto festivalu, ale i o Rychvaldu a jeho podnikatelích.

Mgr. Daniela Pilařová